Alfa Romeo Stelvio

Article8

Od samego początku istnienia Marka Alfa Romeo tworzy modele, które rewolucjonizują nasze doświadczenia związane z prowadzeniem samochodu. Mimo upływu lat konstrukcja i design kolejnych modeli Alfa Romeo, wciąż jest podziwiane i naśladowane. Dziś, po niemal 107 latach istnienia Alfa Romeo, mamy okazję być świadkami wyjątkowego przełomu. Nadchodzi Stelvio, stworzony by spełnić najwyższe oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjasty jazdy.

Czy SUV może dostarczyć tych samych emocji co sportowy sedan? Stelvio to kwitensencja twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytanie! Udoskonalony w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Wyjątkową premierą w tym modelu jest to, że siedząć wyżej niż w samochach sportowych nie tracisz sportowych doznań prowadzenia samochodu. Uczucia, których doświadczysz za kierownicą Stelvio są absolutnym przełomem w świecie
SUV-ów. Sięgnij po kluczyki i przekonaj się sam.

Niezwykła lekkość, niesamowity system sterowania i optymalne wyważenie Gulii, teraz zyskały nową formę. Dzięki innowacyjnej platformie, Stelvio idealnie łączy w sobie zwinność samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Jest w nim wystarczająco dużo przestrzeni, by pomieścić wszystkie wyzwania dnia codziennego, ale z pewnością nie ma tu miejsca na... konformizm.

Najwyższy poziom techniki, bezpieczeństwo i przyjemność z korzystania z multimediów. Lekka konstrukcja nadwozia i karbonowy wał napędowy. Szeroki zakres wybitnych jednostek napędowych oraz opatentowane rozwiązania techniczne zwiększające dynamikę i bezpieczeństwo pojazdu. Alfa Romeo jak zawsze wierna tworzeniu wyjątkowych samochodów. Stelvio to nowy model, który z pewnością wpisze się na stałe w historię tworzenia wyjątkowych samochodów typu SUV.

Komentarze:

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!


wstecz